| αяƒε ØяiginªŁε Bãã a întrebat:

Fiecare are o anumita persoana pe care o admira...care este persoana pe care voi o admirati?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai...da.Si eu admir unele persoane...care chiar merita...Pe mama...pe un profbig grin, poate mai sunt si altii...big grin

| MM a răspuns:

Mama

| Brigitta a răspuns:

Eu nu pot sa spun ca admir o singura persoana, sunt mai multe big grin O admir pe mama mea, pe o profesoara de la scoala (si mai sunt cateva) big grin

| dragutza a răspuns:

Da am mai multe persoane pe care le admir(nu in sensul de iubire...)! si oricine are, adica iti place ceva la persoane pe care o admiri:cum se poarta, cum arata, cum vorbeste, cum se imbraca...etc si vrei sa fii si tu asemanatoare la ceal lucru! daca te referi la a admira in sensul de iubire adica il admiri cum se comporta...etc fara sa vrei sa fii la fel ca el, sa fi cu el impreuna!

| sy46 a răspuns:

Pe tatal meuhee hee

| AdytzaAdytza a răspuns:

Persoana pe care o admir cel mai mult e MAMA...nimeni si nimic nu poate fi ca ea!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mama, vad in ea o invingatoare, un erou, o prietena, sora, tata, orice...Suplineste cu bine orice functie necesara in viata unui copil.