| roxyana03 a întrebat:

Fostul meu iubit crede ca l-am inselat pe al il cheama "george" m-am desp acum 3 saptamana. de el, acum el e intr-o relatie cu o fata, acum eu pe fratele lui george l-am mintit ca m-am inpacat cu fostul meu iubit "david" iar george a vazut mesajele si azi mi-a zis ceva de genu" a avut dreptate lumea cand imi zice ca tu erai cu altu afara, mi-a zis ca nu vrea sa ma mai vada nici o data, mi-a zis ca nu o sal mai vad niciodata si ca ma uraste" cand am auzit eram distrusacrying. eu nu l-am inselat. eu pe e il iubesc. m-am taiat si la vene din cauza lui. niste sfaturii ce sa fac va rog? sufar enorm. si app eu pe "david" il urasc intr-un fel. nu vrea sa ma inpac cu el, pe george il iubesc si cu el vreau sa fiu. ce sa fac niste sfaturii dau FUNDA+VOT plz:Xcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| Andreea_2764 a răspuns:

Pai darga mea.eu iti dau un sfat,nu merita sa iti tai venele pentru el, baieti sunt destui, dar te inteleg cand ti s-a pus pata pe unu si il iubesti nu ai ochi pentru altii...asa ca sfatul meu este sa vb voi 2 singuri fara nimeni prin jur sh sa ii spui adevarul sh sa ii spui ce sentimente ai fata de el... funda:X:X:X te rog

2 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Sti ceva cred ca nu merita sa suferi atat pentru el.Si mai sti ceva cred ca inca te mai place.Vezi de ce v-ati certati si poate ve-ti fi din nou cu el.Parerea mea este ca nu merita atentia ta, oricum BAFTA.

| GameOver10 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... dar intreb:Ce ai face daca ei ar vedea asta?
pai ai specificat totul si numele etc ce crezi ca ar spune?