| AMVR a întrebat:

Cum sa il uit pe fostul meu iubit, sa stiti ca nu vreau sa stau cu altu, darr vreau sa il uit pe el "este de la mine din sat" cine am ajuta sa il uit dar repedecrying, am suferit"sufar"enormcrying FUNDA_VOT

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

O persoana se uita atunci cand tu vrei cu adevarat sa o uiti.nu spun ca o vei uita de la o zi la alta, sau ca te vei trezi maine si gata! nu este usor dar faptul ca te-a facut sa suferi si ca suferi in continuare dupa el ar trebui sa te faca sa te gandesti si sa te intrebi daca asta este ceea ce iti doresti tu pentru tine! eu cred ca cea mai buna solutie ar fi pentru inceput sa nu te mai gandesti la el, si sa il ignori complect...restul cred ca vine de la sine.mult succes. funda?

2 răspunsuri:
| claudiu_7386 a răspuns:

Pai crezi ca lui ii mai pasa de tine?! NU! In viata personaje vin si pleaca tot timpul! Dispar si apar cand tu nici nu iti dai seama! Viata e prea frumoasa ca tu sa suferi dupa 1 SINGUR baiat, nu crezi? Il poti uita daca iti doresti asta cu adevarat!

| dGeorge_7363 a răspuns:

Nu o sa poti sa il uiti usor, incearca sa faci orice altceva sa te distraga, evita contactele cu el. absolut orice contact big grin daca te ajuta cu ceva gandeste-te la tot ce a fost negativ in relatia cu el... timpul le rezolva pe toate. daca te-a facut sa suferi nu te merita