| Deucii a întrebat:

Cum sa ma inpac cu fostul iubit? eu iamzis ca il iubesc si ca vreau sa ne inpacam.si a zis ca nu mai merge vrajeala si tot nu ma crede.va rog frumos cum pot sa ma inpac cu el plizzz

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Absurd...daca el nu vrea ce sa iti spunem noi?

| ing3rd3mon4u a răspuns:

Buna.in primul rand nu ma pot abtine sa nu iti zic ca ...ai fc niste greseli gramaticale.sadde exemplu.Impac* nu inpac.
Dar sa revin la subiect.
Dai timp sa se gandeasca, nu il stresa. daca se va intoarce la tine inseamna ca te iubeste si ca a tinut cu adevarat la tine.
Cu cat il stresezi mai mult si il sacai la cap si nu il lasi in pace cu atat mai mult il indepartezi de tine.Este bine ca i'ai spus ceea ce simti.Acuma depinde de voi 2. Puteti sa aveti o discutie amandoi.sa gasiti o solutie daca va iubitzi...:*. Sper ca te'am putut ajuta.
Numai bine!tongue Bafta in continuare...
PS: Demonstreaza'i ca sentimentele tale sunt sincere si ca intr'adevar vrei sa va impacati.Acuma nah.nu ai dat asa multe detalii.Te'am pupat:*