| oo3 a întrebat:

Fratilor am o intrebare catre voi [[[ eu sunt mai noi pe aicea cine e funda sau ce este ca nu inteleg aproape tota lumea e cu funda asta

Răspuns Câştigător
| sorina_1401 a răspuns:

In primul rand esti nou nu (noi aicea) laughing)) funda nu este o persoana cu ea aprecezi raspunsurile de la intrebari adica raspunsuri castigatoare pentru intelesul tau cel mai bun raspuns care crezi tu ca a raspuns mai bine multa bafta sper ca ti-am fost de folos acum da-mi fundalaughing))))))

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Citeste aici si o sa afli multe despre site :
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| LittleMissCupcake a răspuns:

Funda o dai ca si incoronare a raspunsului corect.