| Paula_6512 a întrebat:

FUNDA.cum as putea sa fac rost de mai multi bani d-aia rosii la barn buddy?big grin

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Se numesc credite şi se obţin prin realizări.

pa, pa.

| positivity a răspuns:

Buna.

Castiga multe trofeuri.

Pa, pa.

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Hey paula.
Deci banii roşii se numesc credite(banii galbeni se numesc monede)
Tu poţi câştiga creditele prin f multe realizari, cum a zis şi deutsa... şi să munceşti mult. oricum nu se câştigă la fel de repede ca monedele pe care le câştigi din recolte
bafta happy
pup

fundăă? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin munca multalaughing

| Crystyana_1009 a răspuns:

Creditele BB (banii aia rosii) ii castigi cand faci toate fundele alea, apoi trofeul? De exemplu daca plantezi numai rosii sau ce vrei tu o sa iti scrie acolo : Felicitari! Ai castigat premiul recolta de X si o sa iti dea o fundita. Tu trebuie sa le faci pe toate :alb, rosu, albastru si trofeul. Cand ai facut trofeul primesti 200 crdite BB (banii rosii). Sper ca te-am ajutat.