| activ a întrebat:

Funda! helpp me Din ce cauza nu se mai aude sunetul la pc am windows 7 am verificat in control panel la sunet si nu este dat pe mut si cand ii dau sa detecteze problema imi zice : hardware cheanges might not have been detected: o fi din cauza la driverul de sunet daca puteti sa imi dati un link cu care sa rezolv problema. plzz urgent.

1 răspuns:
| maduts a răspuns:

Asa am patit si eu, dupa o scanare a antivirusului meu
nici eu nu stiu cum sa rezolv problemacrying
am descarcat driver audio, l`am instalat dar tot nu merge, mi`e frica sa nu fie ceva stricat in el. zilele astea o sa-i reinstalez windowsu` sper sa mearga astfel nu stiu ce o sa fac
pare rau ca nu am putut sa te ajutsad