| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! La scoala, facem " Revista clasei ". Si profesoara a spus sa aducem fiecare cate o pagina a 4 si sa ne expunem talentele [ desen, pictura, compuneri, versuri... facute de noi]. Eu stiu sa desenez, dar nu am idee ce as putea desena. Nu-mi plac peisajele si nu stiu sa desenez degete. Ce pot desena?

Răspuns Câştigător
| FaraIdeiDeNume explică (pentru ChiyoTheo):

Sunt foarte dragute happy... Dar am desenat o chitara niste casti, un microfon si o chestie de dj... Primesti funda pentru ca te-ai straduit mult!

| ChiyoTheo a răspuns (pentru FaraIdeiDeNume):

Multumesc mult :*

9 răspunsuri:
| mara2000 a răspuns:

Incearca ceva mai original, ce te reprezinta. Poti cauta pe google, imagini abstracte sau cevawinking Sau animale, desene ce au legatura cu muzica, desene fashion, desene amuzante, oricehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un portret, poate.

| Laura0 a răspuns:

Hmmm.ce-ti place...nush o insecta, un om, un emo, ceva abstract, un copac

| Laura0 a răspuns:

Animeuribig grin...fundabig grin?

| LoveDee03 a răspuns:

Haine,ca o pagina de moda, trebuie sa fi creativa, orice ti-ar placea sa gasesti intr-o revista, succes!

| Whemilly a răspuns:

Eu cred ca ai putea desenea o carte sau ceva legat de scoala, niste copii ceva de acest gen.Bafta!

| ChiyoTheo a răspuns:

Ce te inspira si ceea ce simti pe moment :*