| gabigabi a întrebat:

Funda pentru cele mai smechere si haioase statusuri

2 răspunsuri:
| dyav0litza a răspuns:

Viata este ca o ora de matematica in care aduni scazi inmultesti sau imparti...iar la un moment dat iti dai seama ca ai gresit ai vrea s-o iei de la capat...dar e prea tarziu.s-a sunat

| yiioo a răspuns:

-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…
-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!
-Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.
-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…
-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.
-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.
-Macar eu pot tine dieta, tu nu!
-Poate ne casatorim pe mess
-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!
-Am nevoie de tine…….te vreau…offline.
""….De cand sunt mik sunt frumoasa si versate…. Daca te tine…hai pune-te cu mine….si ai sa vezzi ca ai sa te feresti(de mine)
"Imi place sa ne plimbam prin ploaie. Cel putin, in ploaie nu poti sa-mi vezi lacrimile de fericire happy"

1.Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn…Hai Uita-te Incoace.Nu`s Figuri De La Versace, Nici Arfe Originale, Ci Doar Fitze Mondiale…""
2.º•® ca tine intr-o zi vad 10…stilul tau ma lasa rece…nu esti primul care incearca cu vrajeala sa ma fac…din grupul pustoaicelor…tu te-ai dat la SEFA LOR.®•º

1.Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama

2.Nu mint!
Pentru tine nimic nu mai simt.

3. Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tinewinking

4.Bine arat, bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

5.Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine

Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy

""Tu ai ridicat riscu`.eu am ridicat discu`! Cantecul s`a oprit. Ssshhtt! inchide`ti pliscul`!""

Sunt’H o fAtHa AlYnThAtHa jH’y De ZdReNtZzE InVyDyAthA….Se StYe MeReU iN lUme vErSaThA iMy spun Pe nUmE…AJa Q JeT zDrEnTZeLe DaK te SymTy DaMy uN bUzZ….

sunt fetita talentata din revista decupata de fufe invidiata de zdrente copiata

FiTe, geSTuri si Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi si gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Tine minte

dragul meo chiftea prajita
tinichea hodorogitha
te obesc sh te ador
ca pe-un pui d curk kiorbig grinbig grin

m-am nascut sa fac fite nu sa le suport pe ale altora

IuBesTEMa Aja cum SunTt>…

SpUi MeReu Asta MikA?: dar Nu UiTha Ca AstA MikA Te-A FK sa O IubEstI asa cU Eatongue!

sunt o fata stilata…nu o tarf`abandonata
Sper ca te-am ajutathappy!

Fundabig grin?