| Vampiregirlsgirls a întrebat:

Buna ...Statusuri noi, smechere, haioase... funda (cele mai multe )

3 răspunsuri:
| Vampiregirlsgirls explică:

Multumes de asemenea si tie! o sa mai astept sa mai primesc niste raspunsuri. Dupa aceea voi declara raspunsul corect!

| Nanami利 a răspuns:

Colo sus in cimitir
Stau mormintele in sir
Daca faci misto de mine
Fac un loc si pentru tine

Somnoroase profesoare,
Pe la clase se aduna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla,
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce.

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna.
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna.

Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte,
Deci nu mai bea suc de fructe!

Ma uit la luna, te vad pe tine, ma uit la soare, te vad pe tine, ma uit in departare, te vad pe tine, DA` da-te dracu din fata mea odata!

Daca intr-o zi femeia pe care o iubesti iti e infidela si-ti trece prin cap sa te arunci pe geam, adu-ti aminte ca ai coarne, boule, nu aripi!

Exista 2 tipuri de oameni in lumea asta:Eu si Restul.

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

munca nu a omorat pe nimeni da dc sa risc?

asta vara de Craciun
m-am suit intr-un alun,
am mancat atatea mere de m-am saturat de pere
a venit stapanul lui si m-am dat jos din gutui
ce? Doar nu-i ciresu lui.

a-nceput de ieri sa cada
cate un elev pe strada
si mai cad in continuare
de a tezelor teroare
ca au profa la romana
o vaca nebuna
si la mate un mistret
o clasa ca un cotet la fizica si chimie
cate-o sperietoare vie
numai 3 stiu ca sa spuna
si sa urle pana la luna
la istorie,ce sa faci,
profa te scoate din draci
ca la teze si lucrari
da note la domnitori?
iar aia de geografie
dobitoaca de cand se stie
la civica un magar
vanator la aprozar
vine ca sa ne invete
ca-n guvern sunt numai zdrente
la muzica un tembel
canta numai pentru el
la desen o screlozata
vrea doar opere de arta
la latina cu o ciumama
mananca doar matraguma
se uita la tine o data
ai cosmaruri viata toata

hei am ceva ciudat in calculator.ah era poza ta

m-am gandit la statusu` asta toata ziua

Regulile elevilor:
Elevul nu copiaza, el se documenteaza. Elevul nu citeste bilete, se informeaza.
Elevul nu este neatent la ore, ci studiaza mediul inconjurator.
Elevul nu greseste, el isi pune la incercare profesorul.
Elevul nu chiuleste, e nevoie de el in alta parte.
Elevul nu fumeaza, el isi caleste plamanii.
Elevul nu doarme, ci reflecteaza. Elevul nu vorbeste, el gandeste cu voce tare.
Elevul nu mesteca guma, el isi intareste dantura.
Elevul nu injura, se descarca.
Elevul iubeste scoala, dar in timpul vacantei.

imi e dor de tine, de caldura ta, in zilele cand ma culcam cu tine, draga mea pijama

un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!

Vreau sa stii ca prietenia ta inseamna mult pentru mine. Plangi tu, plang si eu. Razi tu, rad si eu. Sari pe geam de la etaj, ma uit in jos si atunci, rad din nou.

Dragul meu chiftea prajită,
Tinichea hodorogită,
Te iubesc si te ador
Ca pe-un pui de curcă chior.

Ce poti face azi nu lasa pe maine, lasa pe poimaine ca poate nu o sa mai fie nevoie.

M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!

spune-mi ca ma iubesti si atunci iti marturisesc si eu ca sunt insurat

A sosit sfarsitul LUMII?
Nu te panica!
Vino in Romania!
Suntem cu 50 de ani in urma!

i love you
i like you
i need you
ai vrea tu!

Culmea tupeului: Sa te caci la o usa dupa care sa bati si sa ceri hirtie!
Culmea culmii tupeului: Sa mai bati o data si sa zici ca nu ti-a ajuns!

Iubitul meu de pe strada crucii
te iubesc de-ti sar papucii
esti o floare, esti un crin
esti magarul din berlin
esti o floare de cicoare
esti un bou cu capu mare
esti o floare de liliac
zici ca esti aurolac...
Te imbraci numai la dunga,
cand te vad vomit in punga.
salutare si noroc
n-am nevoie d-asa porc laughing

Te iubesc si te ador ca pe o roata de tractor!

Buna, sunt un virus romanesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt in stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat.

Funda?[-o<

| Vampiregirlsgirls explică (pentru Nanami利):

Multumesc de raspuns! dupa ce voi primi mai multe am sa declar raspul castigator(FUNDA)