| ɹǝʞoſ a întrebat:

Funda! Voi ce credeti despre Bloody Marry? Este adevarata? Care sunt povestile ei? Ati incercat sa o vedeti? Cel care imi spune cele mai multe lucruri despre bloody marry (fara copy paste depe net straight face) primeste funda. P. S. : raspundeti si la intrebaribatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

1.Pura nascocire a unor farsori in lipsa de ocupatie.Eu,personal,nu cred in chestii de-astea cu incantatii si voodoo.E mai mult o poveste buna de spus in studentie la un pahar de vin fiert

2.Ritualul este destul de simplu: intr-o camera intunecata, pui niste lumanari si te duci la oglinda.Rostesti de 13 ori Mary, crescand in intensitate.Si te uiti foarte atent in oglinda, ca sa mearga incantatia.Cand o chemi trebuie sa te invarti pe loc si sa o injuri, conjuri sau sa o insulti.Mai multe povesti o inconjoara, fiecare mai lipsita de adevar.Multi spun ca este violenta la conjurare si te poate ataca.Altii spun ca e de fapt chiar Fecioara Maria sau o fosta regina a Angliei(asociere cu crime), sau o femeie care a murit cu fiul ei intr-un accident de masina din cauza unui sofer neatent si continue sa bantuie si acum oglinzile soferilor agresivi.Mai stiu de ceva care spune ca atunci cand esti ratacit in desert si spui Mary, vine si te ataca, ca sa se razbune.Nu-i place sa te legi de numele ei sau de cel al fiului ei.

3.Nu,nu-mi pierd timpul cu asemenea mituri, desi sunt pasionat de paranormal.Pace!