| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a întrebat:

HEY! Voi credeti in legende de groaza? CEa mai interesanta mi s-a parut cea a lui bloody marry. A incercat vreo unul din voi? Eu nu stiu ce sa cred!

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Buna! Sunt interesante, dar sunt doar niste legende nimic mai mult.Eu nu cred in ele si nu am incercat faza cu oglinda si nici nu o sa incerc, mi se pare patetica si e foarte clar ca nu se intampla nimic.Nu e posibil.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Din cate observ eu ...fiecare tipa de pe TPU a incercat bloody mary macar o data...
Daca tot sunteti asa de curioase de venirea unei tipe din oglinda care sa iti taie beregata. atunci de ce nu mergeti in cimitir la miezul noptii si aprindeti lumanari? ...de ce nu incercati asta, si bloody mary da?
si 2 ) bloody mary e o poveste din folclorul irlandez ...si nici acolo nu e luata in serios!
de unde naiba a inceput si moda cu bloody mary in Romania?

| Merry3ux a răspuns (pentru Apache):

Hey APACHE sa stii ca nu chiar toate,, tipele" au incercat,, chestia" cu bloody marry! Cel putin una nu! Sincer nu ma intereseaza chestia asta, si in privinta cu poporul irlandez ai mare departe nici lor nu le prea pasa am fost acolo si am vb cu cativa pr...

| Bunicul62 a răspuns:

Inseamna ca noi la tara suntem peste voi de la oras ca noi nu mai credem in chestii de speriat copii, Numai primitivii si cei fara cultura cred in asa ceva.

| L2tbx a răspuns:

Deci eu am incercat si nu s-a intamplat nimicin orice caz sfaatul meu sa n u incerci deoarece tot ceea ce castigi este un sentiment de suspans si multa groaza.Cine stie, orice se poate intampla, dar eu am incercat si nu am patit nimic si din cate stiu eu amm facut:* totUl corcT