| Loovee a întrebat:

Fundaa! Cine stie cum se sterge un prieten de pe Facebook? Urgent plss

Răspuns Câştigător
| TuchleiMihai a răspuns:

Coloana din partea stanga a ecranului, sub poza, in josul paginii o sa gasesti "Suggest Friends
Remove from Friends
Share Profile
Report/Block this Person
"

dai remove

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sus de tot in stanga, imediat dupa scrisul"facebook" ai cereri de prietenie, click acolo, dupa care vei vedea afiseaza toti prietenii.In dreptul fiecaruia este un "x"...sterge!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Dai pe coloana din partea stanga a ecranului, sub poza, in josul paginii o sa gasesti Suggest Friends. Apoi dai Remove from Friends,
Share Profile, Report/Block this Person si gata.

| FaraNume_7993 a răspuns:

In coloana stanga, sub poza o sa gasesti "suggest frieds":::
-Remove from friends
-share profile
-etchappy
Si uh dai Remove si gata l-ai sterslaughing
pa-pa