| ingeras_9415 a întrebat:

Heii cine stie cum pot sterge un prieten din lista de pe facebook plizz urgent? fundd pluss vot...

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Intri pe profilul acelei persoane dai in josul paginii si iti apare undeva in coltul din stanga jos mai multe optiuni: blocheaza aceasta persoana, sterge din lista de prieteni etc. Dai la sterge din lista de prieteni apoi ok sau ce iti apare acolo accept nu stiu sigur acea fereastra micuta si gata! Succes! Funda? Te rog.Mersi!

5 răspunsuri:
| emokyda98 a răspuns:

Te duci pe pagina de profil a prietenului si sub poza de profil apare "stergere prieten"

| iöиi a răspuns:

Dai click pe profilul lui si jos (dupa ce se termina o parte den lista de prieteni ) scrie cu albastru scoate din lista de prieteni :*

funda?

| DeeeaA a răspuns:

Sub poza, jos de tot, scrie "Unfriend" sau "Elimna prieten"

Funda?

| Anesia27 a răspuns:

Buna.Intrii pe profilul respectivului, iar sub poza de profil a lui, scrie scoate din lista de prieteni.si apoi poti sa ii dai tot de colo blocheaza utilizator, ca el sa nu mai poata intra pe profilul tau.succes!

| jojo_6866 a răspuns:

Dai pe profilul persoanei respective, iar in stanga sub lista de pr scrie: "Scoate din lista de prieteni" :*