| Calinizvoru a întrebat:

Fundul omului e ceva spiritual oare?

16 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Lol happy

| JackR a răspuns:

Am avut ocazia sa vad cateva funduri si am simtit ca am o epifanie, o revelatie spirituala, aproape religioasa. Cat pe ce sa cad in genunchi si sa strig "Exista!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acel moment când iti dai seama cã puterea de a crea viatã se aflã intre fund si ****.

| Raniaa a răspuns:

Normal, măsoară cantitate de noxe magice propulsate în atmosferă rolling eyes

| NOname a răspuns (pentru Raniaa):

laughing

| Raniaa a răspuns (pentru NOname):

Aww kiss

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raniaa):

Si mie, si mie? sad

| Djsjuajsjsj a răspuns (pentru anonim_4396):

Aww
:*

| Golyat18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si tie asa: feeling beat up

| anonim_4396 a răspuns (pentru Golyat18):

Tu ai ramas cu pumnul in mecla. Macar mie mi-a raspuns cineva laughing

| Raniaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred că ești pregătit straight face.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raniaa):

Cata rautate straight face.
Zi si tu macar ca esti lesby, de aia ai pupa doar o ea si nu un el laughing

| Raniaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei na!
Vezi că-ai fost pupat mai sus de Sinai smug așa că, nu-ți mai plânge atât de milă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Raniaa):

Corect. Bine macar ca stiu sigur ca este fata. Orgoliul meu a fost doar pe jumatate salvat. Desigur, nu multimita tie. HAHALERO! sad

| Drimmero a răspuns (pentru Raniaa):

Sa nu le fie interzisa buna desfasurare a oamenilor in 'trafic' daca noxele lor sunt prea poluante.

| Golyat18 a răspuns:

Extraterestri cand ne-au inchis in corpuri umane acolo ne-au pozitionat toate chakrele ca sa ne fie rusine sa le deschidem. liar