| MIRUNA_3089 a întrebat:

Fuuuuundapuppy dog eyes va rooog dati-mi si mie chestii d-alea gen: alege: 1.ma iubesti 2.ma doresti 3. iti este dor de mine 4. vrei sa fim amici etc va rooog va imploooorpuppy dog eyes nu stiu cum se numesclaughing dau voturi si funda va roooogpuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce parere ai despre mine? (sincer)
1.Nu te cunosc
2.Nu ma intereseaza persoana ta.
3.Ai reprezentat ceva pentru mine
4.Reprezinti ceva pentru mine...
5.Te urasc
6.Lasa figurile
7.M-am saturat de tine
8.Prezenta ta ma lasa rece
9.Te iubesc
10.Tin la tine ca un prieten
11.Esti de treaba
12.As vrea sa fim mai mult decat amici
13.Tin la tine mai mult ca la un prieten.
14. Vreau sa ne combinam.
15. Daca nu as avea prieten m-as combina cu tine
16. Vreau sa ne combinam...astept rasp
uite alege de aici :http://www.statusuri.ro/massuri.html

Trimite la toti din lista si afla ce vrea de la tine: 1)un pupic 2) pe mine 3) prietenia mea 4) o imbratisare 5 )o felicitare 6 )un parfum 7)un pahar suc 8) un sarut lung 9) sa ma vezi 10) sa fim impreuna 11) sa ne plimbam 12) sa ma cunosti mai bine 13) sa ne impacam 14) sa ma schimb oare rasp careva scuze l-am primit si eu

Ce parere ai despre mine?
1 te iubesc
2esti cool.
3 esti d traba
4reprezinti ceva pentru mine
5 esti un(o) dulce
6 lasa figurile
7sunt indragotit(a) nebuneste de tine
8 esti draguta
9 tupeista
10 ma enervezi
scuze d mass l-am primit si eu da mai departe si afla ce cred alti despre tine

1: te iubesc 2:te iubesc 3 :te iubesc 4:te iubesc rasp obligatoriu!

etc.
Sper ca te-am ajutat. Bafta!