| Morenna10 a întrebat:

"Gandeste inainte sa actionezi". Ce credeti voi despre afirmatia aceasta? Dati-mi va rog niste exemple din viata voastra in care ati actionat fara sa ganditi si ati incurcat-o. Dau funda:*

1 răspuns:
| CantamSiColoram a răspuns:

Am o problema, care eu cred ca e o problema. Nu pot sa-mi pierd calmul. Orice lucru care il fac, sunt constient de el. Nu imi aduc aminte in viata mea sa-mi fi pierdut calmul si sa fac ceva de care sa-mi para rau, deci e bine sa gandesti inainte sa actionezi!