| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ca roata se intoarce de fiecare data in viata? Ati patit sa fiti interesat de o persoana si apoi sa va caute ea/el? Adica sa se intoarca roata. Dați și niște exemple din viata voastră.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Fiecare isi atrage problemele in viata in functie de ce gandeste, faci bine ai parte de bine dar cand vine raul de ce? Pt ca gandesti asa esti trist sau cu gandu la o belea apoi atragi ceva naspa in viata. Asa si aia singuri si-o fac cu mana lor nu cred ca daca face rau viata le-o intoarce.

5 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Da, s-a întâmplat. Și asta datorită faptului că eu nu mai țineam morțiș să am persoana respectivă alături. S-a întâmplat și în legătură cu persoanele care mi-au întors spatele, m-au inferiorizat.
Toate acestea s-au întâmplat atunci când mi-am dat seama că nu am nevoie de persoanele respective. Așa încât, goana după atenția lor a devenit inexistentă.
Secretul este să ai respect și încredere în tine. Oamenii vin și pleacă.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da. Acum cativa ani, am aflat ca intr-un anturaj prin care mai apaream si eu, a aparut una care se f te cu toti. I-am dat cerere, nu m-a bagat in seama.
2 ani mai tarziu, m-a cunoscut, m-a placut, mi-a dat ea cerere, s-a tinut de capul meu sa iesim, ne-am f tut, am stat prea mult in preajma ei, ne-am indragostit, ne-a trecut, m-a sters de la prieteni thinking
Roata nu se intoarce, karma nu exista. Toate sunt la voia intamplarii.

| Celcestietot a răspuns:

Într-un fel sau altul se întoarce. Mi s-a întâmplat de foarte multe ori să nu fiu interesat și să mă caute ele rolling on the floor!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Roata se întoarce numai la bicicleta si in filme.

| Jus7t a răspuns:

Cred că se întoarce, au spus o mulți oameni cu experiență de viață, poate e și ceva adevăr acolo.