| alecsalecs a întrebat:

Gata! M-am hotarat vreau sa plec din Romania! Dar nu m-am hotarat unde vreau o tara mica si foarte frumoasa! O tara care sa nu fie dependenta De FMI~! sa nu apartina de UE! o tara mica si indepartata de Romania ~O Tara care sa nu fi auzit de Romania! ma refer la locuitorii de acolo! Stiti la ce ma referlaughing
unde sa plec?

8 răspunsuri:
| tweety08 a răspuns:

Elvetia, nu e in UE, fmi nu stiu ce ii! e tare tarahappy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu una cum vrei tu...se numeste UTOPIA, o gasesti pe harta...

| zahy a răspuns:

Si nu mai joci tu cs

| alecsalecs explică:

Am uitat sa mai spun ceva! Vreau sa fomam un gurp de o suta de persoane si sa plecam in grup! Vreau sa fie ceva bomba pentru presa si nu numai! In semn de protest fata de cei care ne guverneaza!

| AlcolicSmile123 a răspuns (pentru alecsalecs):

O.o sigur nu ai 9 ani? in orice caz mi-e imi place Dubai :] sau Germania dar daca stii bine germana e bun stii ca trebuie sa stii aproape fiecare lb. de vorbire pentru ca acolo nu toti vorbesc romana :] asa ca pune-te cu burta pe carte sa inveti alte limbi.
Cele mai importante sunt:
-LB. ENGLEZA
-LB. GERMANA
-LB. FRANCEZA

| Eedytso a răspuns:

Poftim? Parerea mea e ca tara mai calumea ca Romania nu este! Eu sunt in Italia de 4 ani si e un ****. oh go on abia astept sa vin acasa!

| tzy a răspuns:

Limba Franceza? Suntem cei mai urati vazuti in Franta! Si la scoala ne baga franceza, i-as pune pe politicieni sa invete franceza. Du-te in Spania, vremea e frumosa pe tot parcursul anului, limba e usor de invatat.