| ProjectJackpot a întrebat:

Gata, pana aici! M-am saturat de nemernicii astia de tiggani! Au distrus tarisoara asta splendida...Au un tupeu incredibil si la un moment dat ajungi sa fii luat la misto de ei. Ma gandesc serios sa emigrez departe, peste ocean! Ori asta, ori pornim toti romanii campanii anti-tiggani! Chiar nu sunt rasist, ba chiar din contra, n-am nimic cu negrii, cu evreii, cu asiaticii, dar tiggnii nu sunt oameni! Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| simina36 a răspuns:

Nici eu nu suport tiganii, ii detest si din cauza lor ne considera altii cersetori etc...dar nu avem ce sa le facem din pacate, mai ales ca sunt atat de multi!

| ProjectJackpot explică (pentru simina36):

Tocmai asta e problema! Sunt foarte multi, curand noi vom ajunge cei discriminati.Eu as reinstaora dictatura si i-as trimite pe toti tigganii departe, pe o insula necunoscuta. Asa ar fi cel mai corect. Acum pe bune, nu stii cand te pot injunghia ciorile astea fara minte, din diverse motive : ca ai vorbit cu "femeia lor", ca ai avut tupeul sa-i ignori cand s-au luat de tine.etc.

| simina36 a răspuns (pentru ProjectJackpot):

Ai dreptate dar nu putem face noi nimic! si suntem deja discriminati, cei de la guvern ar trebui sa caute o solutie dar ma indoiesc ca o vor face! si de mine pe strada de cate ori nu s-au luat dar ii ignor ca nu am alta solutie!