| anonim_4396 a întrebat:

Ha,prima întrebare din anul 2020! Cu această întrebare intru în istorie! Mă rog, ce planuri aveți pentru 2020?

11 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ma mărit

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Cu cine?

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu telefonul meu love struck

| Theo94 a răspuns:

In 2020 vreau sa fiu o versiune mai buna de cat anul precedent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să slăbesc, să îmi iau o pisică, să îmi depășesc limitele, să îmi înving temerile și să fiu cea mai bună versiune a mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Și să mi se aprobe poza de profil pe TPU.

| TristanTzara a răspuns:

Același că în fiecare an: Mă las de țigări laughing

| Delcatty a răspuns:

M-ai luat, ca am pus aceeasi intrebare si nu m-am uitat :/
Planurile mele pentru 2020?
Sa slabesc, sa ma apuc de sala. Am antrenor, am aparate, doar ca nu i-am cerut niciodata ajutorul.
Sa nu mai menajez oameni care nu merita blandete, sunt prea moale, mi s-a zis sa fiu mai rea.
Sa imi depasesc dependentele. Aici nu o sa intru in detalii, e prea personal.
Sa nu mai risipesc banii pe chestii inutile. Sa fiu mai econoama.
Sa invat sa am mai multa rabdare.
Pe scurt, sa am o viata mai buna decat acum.
Dar tu?

| anonim_4396 explică (pentru Delcatty):

Nu am observat

| Delcatty a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e problema. Nu e un concurs happy

| Idkboy a răspuns:

Nuj să nu mai fie CORONA si in fine vine 2021