| anonim_4396 a întrebat:

Ce planuri aveți pentru 2020?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

In primul rand sa slabesc, si aici as vrea sa dau sfaturi altor persoane, recomand o dieta bogata in legume, 5 fructe pe zi, cate un snitel la fiecare masa, sport, macar o ora de mers pe jos zilnic sau 30 de minute de cardio,vreau sa imi schimb stilul alimentar, sa fac sport, sa slabesc,sa ma apuc de culturism,box,sa invat o limba straina,sa invat cat de mult pot, sa ma ingijesc de sanatatea mea, cariera, bani, iubire, sa vad de o iubita, sunt multe de spus, dar nu stim nici daca vom ajunge in 2020 cu toti,uni din noi nu va ajunge viu,nu e rau sa ai planuri dar traieste prezentul, asta e important, si asa nu vom urma ceea ce ne propunem, pentru ca omul este o fiinta adaptaiva nu o fiinta schimbatoare, asta ajutat evolutiei nostre, de asta cartile motivationale sunt bune pentru cei care le scriu, cel mai greu este sa te schimbi pe tine sa te intelegi, un an nou fericit

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sa ma rog pentru oitele ratacite ale mapamondului ca sa ajunga pe calea cea dreapta.

| SilentRain a răspuns:

Nu am nici un plan

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Am un singur plan, sa fiu fericita.

Răspuns utilizator avertizat
| BogdanM275 a răspuns:

Pe scurt multe.