| BlueEyes_7010 a întrebat:

Haideti, nu fiti rai... Ajutati-ma si pe mine:Trebuie sa ii fac o amintire prietenei mele. Mentionez ca este cea mai buna prietena a mea, si prin aceasta, nu stiu... O compunere, niste statusuri ceva mai frumos vreau sa ii demonstrez ca o iubesc mult mult:X. Va rog ajutati-makiss

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Heii. mie prietena mea cea mai buna mi-a faacut un fel de album foto in care erau poze cu noi 2, si sub fiecare scria cate un pic din amintirrea aia. adica din momentul ala cand a fost facuta poza.La inceputul albumului era o pagina in care a scris despre prietenia noastra despre mine. etc. Sper ca ti-am fost de folos.:*
PUPICI

2 răspunsuri:
| XKidutzaa a răspuns:

Cea mai buna prietena
02 Decembrie 2006

Aky:girl o sa`mi fie dor d tine

eu:ce e asta? massu.statusu.si asta ce mi ziciraised eyebrows?

Aky:dapz...pentru ca u esti cea mai buna prietena a mea. dar mai vb lla tel... o sa fie bene

eu:poftim?

Aky: nimic.ai grija ce faci.,. da?

eu: nu inteleg girl. ce s a intamplatsad? ce ai de gand?

Aky:nimic.sa imi traiesc viata.adica sa nu mai intru p mess.

eu: :O de ce girl? ce ai?

Aky:mi s a stricat calcu girl.si netu nu l mai bag.nu mai pot. o sa fie bene

eu: si de cand nu mai intri? girl plang.jur.nu poti sa faci astacrying.

Aky:din noaptea asta.girl.o sa fie bine. vorbim la telefon. te sun des promit. o sa vezi ca mi tin promisiunea.

eu:girl nu o sa fie tot aia.girl tu si A.sunteti cei mai importanti pentru mine. tu ai fost acolo si ai vazut cum a fost cu A.cat am suferit...nu poti sa plecisad

Aky: girl stiu si imi pare rau.ca nu mai pot fi alaturi de tine.imi pare rau girl.atat de rau.

A fost prima oara cand am plans pentru o prietena.stateam privind monitoru.si plangeam. n am vrut sa i zic.nu am vrut sa se simta vinovata. dar ma durea.mai mult decat as fi crezut vreodata...era noaptea in care pierdeam cea mai buna prietena... a fost prima oara cand am zis ca d zeu nu e drept.am adormit la 3 jumate cu lacrimi in ochi.citind sms-ul de la ea si intrebandu-ma daca asta e dreptate. ntrebandu-ma ce o sa fac.pentru ca eu is slaba.nu ma pot ridica.am nevoie de cineva sa ma impinga de la spateinsa ma pregatisem pentru ce era mai rau.

A doua zi

Dimineata am intrat p mess cu speranta ca totul a fost un vis urat...ca o sa intru si o sa o gasesc p mess.zambitoare si intrebandu ma daca is bene.insa nu o a fost asa...am intrat si nu era.si ma intrebam cum va fi fiecare zi cand voi intra si nu voi avea cui sa i zic ce am patit.cum va fi cu linistea aia p mess.si nu am suportat sa stau p messwinking. am inchis calculatoru' si am iesit din casa. m am plimbat singura.ingura cum aveam sa fiu din acea zi.

Seara:.
Aky:girl is aici.hey gir.sa nu aud ca esti trista.is aici. ti'am spushappy.

eu::O:O:O:Ogirl? iti facusi netu:O:O?

Aky:is la aditza.vezi ti am spus ca o sa fie bine.happy

eu:si o sa poti sa mai intri?

Aky: da girl o sa fie binehappy.

Cuv.nu pot descrie ce am simtit atunci. dar a fost primul zambet in acea zihappy.

Aky:pup girl.is aici.si daca maine nu ma vei mai gasi aici sa nu ma urasti...sa stii ca t am iubit:*.

happy. nu fi proastawinking. niciodata nu o sa t pot uri. iar d maine nu vei mai fi aici. o sa mi fie dor si o sa te iubesc la fel>big grin

| shocky2 a răspuns:

Fai ceva personalizat.

O cana pe care sa scrii ceva, 2 coliere pe care sa scrie cate ceva si sa le purtati amandoua, o perna, o poza in rama cu voi2 [ Asta am primit de ziua mea de la 2 prietene Ps sunt baiat ], un tricou pe care sa scrie ceva, un desen, un sutien personalizat laughing s-au m-ai stiu eu ce...

Daca te-am ajutat Funda big grin

O zi frumoasa, si la multi ani prietenei tale!