| MeScorpion a întrebat:

Haideti sa facem un exercitiu de imaginatie si sa ne gandim ce ar spune persoanele pe care le cunoastem despre noi atunci cand o sa dam coltu` si sa postam aici, dedesubt. Este voie cu nume si bineinteles cu anonim. Ex: -Gheorghe a lu` matusa : Baiat bun, baiat bun da` na avut noroc, ce sa-i facem, asta e.
-Anonim: Avea cel mai tare motoc din cate am avut. Si asa mai departe. Go ahead!

7 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Cand erai măi Hombre viu
Numai aveam loc de tine,
Iar acum că esti mort
Si nu mai imi stai in cale
Sufletul mi-e bucuros
Că am scapt dracu' de tine
Că-i o vorba din bătrâni
Despre morti, "numai de bine"

| harciog a răspuns:

Oricum si Gheorghe ala al tau care se vrea anonim, pina si ala ma nimereste in plin.Stii ce-or sa spuna despre mine?;-S-a dus in sfirsit? E singurul lucru bun pe care a putut sa-l faca vreodata.

| ChioruL14 a răspuns:

Toata lumea: toarna ba niste bere pe pamant, sa-i fie tarana usoara!
laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Biggiesan a răspuns:

E foarte trist ce spui tu...din pacate se va asterne uitarea eterna peste toate! Poate te incanta gandul unei transfigurari viitoare ori a unei simple transformari in ce si cum nu stiu! In orice caz, cine vrea sa traiasca vesnic?

| MeScorpion explică (pentru Biggiesan):

Nu e trist, e un simplu exercitiu de imaginatie, dimpotriva, trebuie sa fie amuzant, ca cimitirul vesel, sti?

| Inferno a răspuns:

Anonim: Si uite cum se duce inca un savant neinteles de lume.
Anonim:In ritmul asta o sa ramanem fara genii.
Anonim:A murit un nemuritor.