| Diav0la a întrebat:

Cand dam o raita pe la electrocasnice cate si achizitionam ceva, citim instructiunile de folosire, primim si garantie ...Hai sa facem un exercitiu de imaginatie si sa ne gandim cum ar fi daca noi am avea "instructiuni de utilizare"... ce credeti insa ca ar scrie la instructiunile de folosire pentru femeie (si am sa rog barbatii sa raspunda) si barbat (am sa rog femeile sa raspunda)?

2 răspunsuri:
| pisika a răspuns:

Cam offtopic, dar vreau sa zic: ''cat de stupid...pai exista si soferite de camioane sau tir-uri care se descurca extraordinar la condus, si nu numai.inalte domenii sunt femei care se descurca uneori mult mai bine decat barbatii, si lucreaza pe aceleasi utilaje sau in aceleasi domenii.
nu tine de sex (f/b) ci de indemanare si dedicare mai mult...''
parerea mea happy
hmm.ca sa raspund intrebarii tale, cred ca in manulaul de utilizare dedicat barbatilor ar scrie : femeia o poate face mai repede decat tine laughing

( nu vreau sa isc dispute si certuri. ignorati daca nu sunteti de acordwinking )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diavole stii ce scria in raportul unui extraterestru despre pamant? planeta este locuita de fiinte inferioare cu doua picioare, si de fiinte superioare cu patru. cele inferioare le servesc pe cele cu patru picioare. le plimba le cauta de mancare de baut, le fac curatenie etc.si ma gandesc ca chiar asa este.ne folosim de ele dar le slugarim.instructiuni? nu am idee. a measotie are tot cei trebuie si functioneaza la o capacitate de 200%.