| Cåpåċεl a întrebat:

Hallo.
Care este cea mai puternica trasatura de caracter a voastra?

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tradu sau reformuleaza!

| Bacemi a răspuns:

Probabil vroiai sa ne intrebi ceva gen :

Care este cea mai puternica trasatura de caracter a voastra?

Daca da, raspunsunsul e perseverenta.

| TootydeCool a răspuns:

Bai stiti ceva daca nu vedeti sa cititi bine luativa ochelari sau mai mergeti si voi pe la scoala!@!
Hai ca sunteti penibili oameni la 20 de ani nu inteleg hai mai ca va faceti de... de nu mai iesiti!@!

| TootydeCool a răspuns:

Scuze ca ma abat de la intrebare.
curiozitatea, bunatatea...

| Dina a răspuns:

Nu cred ca am inteles corect intrebarea dar raspund asa cum am inteles-o:simtul umorului.

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Ce nu au inteles astia la intrebare? laughing

*Orgoliul* [ daca e o trasatura de caracter laughing ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e formulata putin gresit intrebarea ta, nu cred ca poti avea mai multe caractere, eventual ai unul care se schimba pe parcurs.

| lolalora a răspuns:

Sincerlaughing raautatealaughing)