| Craazy a întrebat:

Heeeelp, Unde pot vedea cate puncte am pe telefon? Sunt pe vodafone si am facut cost si as vrea sa mi-l platesc cu puncte, dar am uitat nr-ul *... # Pleasee heelp me

Răspuns Câştigător
| Mary496 a răspuns:

Pai suni la *100# apoi dai la 3. VF pentru tine(asta era, nu stiu sigur ca nu imi merge telefonul) apoi tastezi numarul trei in casuta corespunzatoare(depinde de tel, s-ar putea sa trebuie sa inchizi, sau sa ii dai formare numar) si bagi ultimele 4 cifre ale CNP-ului(ale titularului de contract), pe care daca nu le stii, nu te bagi!