| IceCreamDoll a întrebat:

Buna,
Mi-am facut recent un cont pe lockerz.com. As vrea sa primesc un telefon de acolo. Se poate numai cu puncte din alea Z sau trebuie sa platesc si o diferenta cu bani reali? Funda, normal!

Răspuns Câştigător
| NoNameYou a răspuns:

Buna iti pierzi timpul degeaba eu stransesem bani si pentru laptop dar nu am reusit sa prind nici macar o husa pentru ca, americani sunt privilegiati, stiu ca, inainte se mai faceau puncte si daca te uitai la video-uri dar iti spun ca este pierdere de timp

1 răspuns:
| Adytzzu_4417 a răspuns:

Daca acumulezi suficiente pct nu trebuie sa platesti nimic in plus