| anonim_4396 a întrebat:

Heeei,buna! Sper sa nu radeti de mine,fara mistouri va rog! Nu prea sunt adepta masturbarii, dar azi am facut ceva ce nu credeam ca voi face vreodatalaughing) Am vrut sa ma epilez cu aparatul si dintr-o data m-am simtit foarte excitata.Ce credeti ca am facut? Doamne! Am pus o pungulita la capatul aparatului (unde vibreaza) si mi-am stimulat clitorisul.Deci n-am trait niciodata asemenea senzatie! In mai putin de 2 minute am avut o frumusete de orgasm clitoridian,cu o ejaculare cum n-am mai avut! N-am trait niciodata un orgasm vaginal,nu stiu cum e,dar asta clitoridian de azi a fost bestial. Ceea ce nu imi explic e cum am reusit sa ejaculez atat,exact ca un barbat,tinand cont ca eu ejaculez foarte,foarte putin! Va rog,nu va bateti joc,nici nu stiu de ce am facut asta, mi-e si rusine sa o spun!

2 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa iti fie asa jena, ai facut-o din curiozitate probabil

| FUCKy0u a răspuns:

Nu stiu.Suna ciudatel. Poate ar trebui sa uiti si s-o lasi asa.