| alexutzzzzzzzza a întrebat:

Heeey! hamsterul meu a murit de curand(era batran)iar acum mi-am luat altu:X:. nu prea stiu ce fel de hamster e.cred ca e sirian, nu stiu dati-va si voi cu parerea http://www.consolegames.ro/......eri36.jpg. ce nume as putea sa-i pun? (cele mai haioase/interesante primesc fundita)

3 răspunsuri:
| xtina a răspuns:

Buna! Foarte dragut! Nume de hamsteri:Bloopers, Puffy, Hamsterix, Bijou, Pinky, Pikki, Quiky, Benny, Etc
Sper ca te-am ajutat, {fundita?}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti puternica dacka ti-a murit un hamster si ti-ai luat altul
eu nu mai suport sunt cu morarul la pamanat

| nimic pt nimeni a răspuns:

Sephora, Lily, andy, Benny, bonny.claim,balonica,corcodel, Remi, Chabu, bubu, Cuqi, shobita, tuiti, Kiki, Chitz, wiskey, Bubu, mitzi, molly, aky, candy, fluffy, crontzi, Cipsik, Hammy, Aida, Goa, Carmen, Brena, Tasha, Mihaita, Nona, Dudu, pinky, Rutty, Lola(Lolika), Chitzibela(Bela), Stewart, shorty, lolypop, fudge(fadgi=prajiturica), Calgon, rony, cipi, miki, cric, Dale, Cici, Pufi, Mimi, Benny, Babardel, Hamsterix, Hamzilla... nu mai stiu...big grin