| onlyme2851 a întrebat:

Heei... voi ce faceti atunci când simtiti ca toate sunt împotriva voastra, ca totul s-a schimbat în scurt timp în rau, ca ati vrea sa puteti da timpul înapoi ca sa schimbati ceva? :-|
P. S.: Nu e vorba de vreo despartire tragica, etc.

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

E foarte simplu,cand simti toaate astea ai nevoie de prieteni! nu lasa niste idei prostesti sa te influenteze! ocupati timpul cu ceva practic ca sa nu ai timp sa te gandesti la toate astea! citeste,fa sport,iesi cu prietenii in oras, joaca remi sau conquiztador online, etc! numai sa nu gandesti negativ!winking

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu fac nimic special,dar nici nu ma stresez,mai e si maine o zi! Asta e ceva trecator,de moment si nu merita sa gandesti asa, e doar o falsa impresie! Trebuie sa fii optimist/a si incerci sa treci peste... Daca nu iti rezolvi problemele la timp, te rezolva ele pe tine!