| AlyiX a întrebat:

Heey happy ce faceți dragi TPU? Presupun că printre voi există cineva cu un Nokia Lumia (oricare).
Îmi puteți spune și mie ce v-a plăcut și ce nu? Părerea voastră mă interesează iar care este cel mai concret răspuns primește fundă ^^ big grin

Răspuns Câştigător
| MariaAndreea73829 a răspuns:

Am Nokia lumia 520! E foarte frumos! descoperi in fiecare zi ceva si mai interesant! are o camera performanta! nu prea imi place ca are xbox si nu magazin play dar e bum si asa! nu are cautare google ci bing! un sfat cand iti faci vreun cont pune varsta ta ca fiind una de adult deoarece daca esti copil trebuie sa configurezi ceva cu,, familia mea'' funda? laughing

2 răspunsuri:
| AlyiX explică:

Da happy știu tot despre Nokia lumia. Eu am 820. Știu chestia cu, conturile.

| MariaAndreea73829 a răspuns (pentru AlyiX):

Ma bucur ca am putut sa te ajut
happy