| dasdsad a întrebat:

Salutare. Nokia Lumia 800 e mai bun decat Nokia Lumia 720? Avand in vedere ca e mai nou, presupun ca e mai bun, dar daca careva are aceste telefoane, care aveti experienta cu ele, merita achizitionate? Si care ar fi diferentele? Dau funda la un raspuns concret happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Te inseli. Lumia 720 este mai nu decaat lumia 800. Si lumia 720 este mai performant decat 800.

| DenisIonut01 a răspuns:

Nokia lumia 720 e mai bun.
http://www.morecellphone.com/......720/256734

Totusi iti recomand un Samsung cu Android

| Peter920 a răspuns:

Salut,in primul rind la lumia 720 e wp8 care este mai usor de folosit, adica nu ai nevoie de zune sau de altceva, se incarca prin wireless(adica fara fir)suporta card sd si are mai multe aplicatii.Eu iti recomand lumia 720, un prieten de al meu are lumia 610 si am vazut ce poate face un telefon pe wp7, 5 mago.