| Axy0212 a întrebat:

Heey, TPU... Ce idei de provocari sau intreabari stiti? Eu si verişoara mea vrem sa facem niste filmulete gen Tequila si avem nevoie de provocări si intrebari... Filmuletele nu vor aparea nicăieri, le facem doar pentru distractie... Filmuletele le vom face de pe data de 24 pana pe data de 27. Deci daca aveti idei de provocări sau intrebari, postati-la cat mai repede, va rog. Primul care postează primeste funda. happy

Răspuns Câştigător
| Fabb a răspuns:

Gangnam style pe trecerea de pietoni.mergi pe strada si faci poze cu oameni. dropsuri in cola.te bati cu perne..suni la anunturi de pe mercador, tocmai.ro... cam astea sunt mai mistoo :3
FUNDAA?

5 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Provocari te provoc sa il saruti pe x sau sa ii dai nr de tel fb unui tip total necunoscut de pe net
sa dai mesaj de amor unui numar intamplator in jumatate de ora
sa faci cel mai nebun lucru care iti vine in cap
sa ii spui unui necunoscut pe strada ca il iubesti ca esti inebunita dupa el

| DoriKat a răspuns:

Te provoc sa mananci o lingurita cu piper amestecat cu miere de albine!

| qAleexa a răspuns:

Spargi geamul vecinilor, va duceti si tipati ca un batran ca,, de ce mi-ai omorat mama?,, dupa care fugi. Arunci cu pungi de apa in capul la oameni ( te sui la un etaj mai inalt cu balcon si arunci), noaptea cand trec oameni pe strada sa tipi ca in filmele daochiate si sa le vezi reactia ( cineva sta cu camera jos ).

| Axy0212 explică:

Mersi.

| Axy0212 explică:

In fiecare zi vom face, pana pe data de 27, inclusiv.