| anonim_4396 a întrebat:

Hei!

ajutati-ma si pe mine cu ceva ...am luat niste teze cu subiect unic sem 2 cls a 8a la geografie (site-ul c. n. c. e. i. p )si as vrea si eu baremul de corectare am scris pe google c. n. c. e. i. p barem de corectare... dar nimic am scris si ce varianta este dar tot nimic. puteti sa ma ajutati si sa ma indrumati cum sau de unde sa iau baremele la toate variantele sau macar la jumatate dintre ele?(in total sunt 100)

1 răspuns:
| ßhåååå a răspuns:

Mentionez ca acestea exista pentru ca la unele dintre ele am baremul