| Nebuna3459 a întrebat:

Hei,am 9 ani si vreau sa devin actrița la Hollywood.
Stau la tara si la liceu voi pleca în Los Angeles, doar ca nu stiu ce liceu e cel mai bun si ce facultate.
Va rog, ajutați-ma!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca e o ruda prin state sa te cazeze mergi altfel vezi cum te impaci cu transferul. Facultate la ce? Termina liceul apoi bacu daca ai chef si pleci in visul american plin de negrii recalcitranti si haos apoi good luck with you dream in the life

| Nebuna3459 explică (pentru mgtow):

De ce spui că e un haos?

| mgtow a răspuns (pentru Nebuna3459):

Isi fac de cap si fura, sparg magazine acum, li s-a urcat nebunia in cap la africani

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti plina de bani deja vad... Ce iti mai trebuie actorie la LA

| Nebuna3459 explică (pentru suntserios):

M-ai ajutat foarte mult, mersi!?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și vrei să îți spunem noi de aici care liceu din LA e mai bun? Și care facultate din LA?
Așa cum pui întrebarea ar trebui să cauți acolo cel mai bun liceu în care poți visa cai verzi pe pereți.

| sadrian46 a răspuns (pentru sadrian46):

Acum, citind mai cu atenție văd că ai 9 ani. Sunt un milion de fetițe de 9 ani pe lumea aceasta care vor să joace în filme la Holywood. Este bine să visezi de pe acum, dar ai de parcurs pentru asta un drum lung și greu. Dacă ajungi să locuiești în La ești la fel de departe de Holywood. ca și acum la tine la țară.

| Nebuna3459 explică (pentru sadrian46):

Matusa mea e stabilită acolo

| sadrian46 a răspuns (pentru Nebuna3459):

Și? Asta te ajută să devii artistă?

| Nebuna3459 explică (pentru sadrian46):

Nu,dar eu cred că am talent.
Și am încredere în mine!

| sadrian46 a răspuns (pentru Nebuna3459):

E trăznet. Atunci du-te la profa de română și roagă-o să facă cu tine și cu alte două colege, colegi o mică trupă de teatru de amatori. Când? Acum. Eu așa am făcut cu proful de mate. Amintiri minunate. Cumpără o tabletă, cască. microfon și webcam și înregistrează un monolog cu tine pe un canal You Tube creat de tine. Când? Acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta care visează la caii lui smiley. A revenit Antonia din SUA care nu avea succes acolo și vei avea tu. În SUA nu oricine ajunge actriță sau, mă rog... Persoană publică. Parcă te vad peste câțiva ani făcând pe bufonul pe YouTube încercând să ajungi celebră.