| raul123raul1raulll a întrebat:

Hei! Am comandat de pe shein o pereche de pantaloni cargo, și mi-au trimis un trening, au încurcat coletul! Ce pot să fac? Cei care știți, va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Intai faci cateva poze cu ce ai primit in pachet si apoi intri online si-i contactezi, anunatandu-i ca ai primit acel trening in loc de perechea de pantaloni, coform comenzii nr. xxxx din data de xxxx.
Atunci ii intrebi ce sa faci, cum intri in posesia pantalonilor comandati, cum inapoiezi treningul sau cum poti primi banii inapoi.