| Laly06062000 a întrebat:

Hei! Am luat virusi daca am apasat pe un videoclip de pe facebook care nu se deschide automat cum se intampla cu toate videoclipurile mai nou, si dupa ce am apasat nu s-a intamplat nimic? Adică nu era un videoclip intr-un fel. Stiti mai multe despre cum si de unde pot lua virusi? ma interesează inclusiv daca se pot lua de pe site-urile cu filme

Răspuns Câştigător
| liviu890 a răspuns:

N-ai cum sa iei nici un virus daca nu s-a descarcat ceva automat. Si o sa stii sigur daca se descarca ceva deoarece te atentioneaza browserul.