| Albnegru10 a întrebat:

Hei! Am nevoie de ajutor. Daca vreau sa scriu un raspuns la intrebaRE NU POT SA-L POSTEZ. cE SE INTAMPLA? Dedesupt imi scrie ca nu pot raspunde daca nu retrimit adresa de email. Ajutor, dau si fundita.

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Servus, Miruna!
Pentru a răspunde fără griji, trebuie să-ți confirmi adresa de e-mail. Cum o faci?
Intri pe Y! M [yahoo] și vei vedea că ai un mesaj de la TPU în care îți spune să confirmi adresa de e-mail. Când vei apăsa pe el vei vedea un link pentru confirmarea adresei. Apăsa pe el și... gata!
Dacă nu ai nici un mesaj de la TPU înseamnă că adresa de e-mail care ai introdus-o este incorectă. Dacă ai verificat-o și este corectă, și tot nu ai measj de la TPU înseamnă că trebuie să scrii la Contact http://www.tpu.ro/contact :)
Succes!
O zi senină,
Florentina

1 răspuns:
| Becky97zambarici a răspuns:

Da....nu-ti apare si undeva unde scrie trimite adresa de mail? sau ceva de genu asta.Asa mi se intampla si mie deci apasa acolo trimit-o si gatawinking