| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Ce se intampla cu site-ul asta? De vreo 2 saptamani, nu mai pot da un raspuns sau sa pun o intrebare fara sa imi apara sa confirm nu stiu ce si sa retrimit pe adresa de email o confirmare. Acum am iesit din cont, am pus intrebarea si apoi m-am loghat, doar asa merge. Ce sa mai fac, ca am trimis confirmarea aia de zeci de ori si tot nu imi apare nimic nici pe email si nici nu ma mai lasa sa scriu nimic. Va rog ajutati-ma daca stiti ce sa fac sa nu mai apara asa, ca nu il mai suport!
Dau, evident, funda pentru raspunsul cel mai bun si care ma ajuta cel mai mult.
Va multumesc pentru ajutor tuturor!

Răspuns Câştigător
| dede070707 a răspuns:

Si mie mi s-a cerut sa o confirm, da' pana la urma am gasit. o la spam, nu stiu de ce... laughing))))))))))))))) in fine

1 răspuns:
| vlad24tm a răspuns:

Nu stiu poate e din cauza ca e prea vizitat(sa mai intamplat)sau poate e ceva la setarile compului taubig grin o sa-si revinatongue si app dac nu iti merge cum ai putut sa pui intrebarea?laughing orik

SUCCES!:*

pls funditawinking