| George_Vrana_1994 a întrebat:

HEI am nevoie mare de ajutor
NU stiu ce sa fac
Acum o saptamana si cv a lesinat un coleg drag si atunci era putin bine, ajunsese in coma la spital si l.au trimis la Bucuresti.
Este acolo de cateva zile dar starea este foarte grava si ii trebuie pus o chestie la inima, dar trebuie 7000 de euro si parinti au in jur de 5700 de euro dar nu au diferenta si medici au zis ca trebuie neaparat operat incat nu se stie nici daca maine va fi.
ACEASTA PIESA TREBUIE MONTATA LA INIMA SI medici de unde au gasit piesa nu o pot da altui spital incat trebuie operat la acel spital privat...
SI NU STIU DE UNDE SA FACEM ROST DE ATATIA BANI!
AJUTOR VA ROG!

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da ce crezi fă că îți dăm noi bani? Du-te la muncă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa trebuie montata... Da ce e sifonier?

| Ionutza2012 a răspuns:

Ai intentii bune dar nici nu stii ce are colegul tau. Cum putem noi sa avem incredere sa dam bani daca nici nu stim pentru ce dam?