| Andreeea97 a întrebat:

Hei. am o problema mare cu messul. decii nu mi se mai schimba avatarul nu mai merge statusul si daca eu intru pe mess si cineva are idle 2 hours mie imi apare 1 minute pentru. ca de un minut am intrat eu pe mess.Si am intrat si pe alte id. uri in care am mai putini si tot asa imi face. Doar daca instalez mess 8 merge. dar nu. mi place si stts tot se blocheaza. :-

Răspuns Câştigător
| madalina_4917 a răspuns:

Am avut si eu aceiasi problema si mi-am instalat mess 11 si acum merge super bine sper ca ti.am fost de folosbig grin multumes!