| Elena97M a întrebat:

Hei. Am urmarit mai de mult timp un film, era vorba parca de 2 persoane [fata si baiat] care au primit mostenire sau nu stiu sigur o casa departe de oras, undeva pe o insula thinking Si ea era bantuita. Nu stiu sigur dar parca fata a gasit in pod niste fotografii cu persoana care bantuia casa. Imi imaginez ca sunt mai multe filme cu sub asta dar vreau numele lor. mersi.

2 răspunsuri:
| Corina1325 a răspuns:

S-ar putea sa fie un film pe care l-amvazut si eu...pe prima tv...parca se chema jocuri imaginare? Suzanne se mută împreună cu fiica ei vitregă, Molly, într-o nouă casă pentru a o ajuta pe micuţă să îşi revină după moartea mamei ei naturale. Când fetiţa de 7 ani îşi face un prieten imaginar numit Candance, Suzanne se gândeşte că asta e metoda lui Molly să treacă peste tot ce s-a întâmplat. Dar comportamentul ei începe să devină tot mai ciudat şi Suzanne începe să creadă că prietenul imaginar al fiicei ei s-ar putea să nu fie chiar atât de imaginar. Despre asta e vorba

Răspuns utilizator avertizat