| micutza_8959 a întrebat:

Hei anul trecut mi s-a furat aparatul foto.
Iar ieri am gasit o poza cu un prieten de-al unui coleg de-al meu care avea la
pantalonii husa de la aparatul meu straight face
Mai pot face ceva?
Ce pot sa fac?
Ma puteti ajuta cu un sfat?
Oricum nu cred ca o sa il mai gasesc rolling eyes
Nenorocitii copii sunt in ziua de azi :-

4 răspunsuri:
| zalisa a răspuns:

De unde știi ca era sigur husa ta? nu crezi că există mai multe huse la fel? raised eyebrows
oricum, dacă chiar el ți l-a furat, încearcă să afli ce a făcut cu el. șanse să-l recuperezi nu mai sunt. happy

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Hey daca esti sigura ca a ta era husa. incearca sa-i spui ca nu-i frumos ce a facut, ca tu iti poti lua si altu, dar sanse sa il recuperezi nu prea sunt pentru ca nu ai vaz daca el a fost sigur si nu poti da vina 100% pe el

| micutza_8959 explică:

Da ma a mea era
Ca doar eu o aveam verdee oh go on

| мonsтéé a răspuns:

Eu sincer cred ca poate ti se pare, sunt multe huse la fel. Dar totusi daca vrei sa stii ca el ti l-a luat, informeazate. Sincer, sunt cateva sanse sa-l recuperezi, insa daca nu-l cunosti pe acel tip sunt putine...