| vladalex40 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un incarcatorul pentru bateriile de la aparatul foto Duracell dar nu functioneaza. Cand il bag in priza se aprinde led-ul dar doar pentru o secunda iar apoi se stinge(nu cred ca este de vina incarcatorul deoarece am mai imprumutat de la un prieten si tot asa face...si lui ii functioneaza). Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| andreeei a răspuns:

Poate este defecta priza (incearca alta), sau nu ii ofera o alimentare suficienta/ Bateriile pot fi uzate (incearca cu altele).