| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Aseara am avut un vis urat..am visat ca era mult sange..tot curgea de undeva foarte, foarte mult sange si era peste tot..eu si matusa cu bunica mea, ne ferea mde acel sange si ne-am dus intr-o camera.Dar a ajuns sangele si acolo si tot ne-am murdarit..si tin minte ca eu am vazut ca eram manjita de sange pe picior.De obicei nu prea cred in vise, dar fiind un vis cu sange, am cautat pe net explicatia si sunt numai lucruri urate si mi-e teama..am citit ca daca visezi ca, curge sange iti moare cineva apropiat si nu vreau asta.voi ce ziceti sa cred sau nu? ..Astept cat mai multe pareri.

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Visele nu au legătură cu realitatea! Visele sunt doar niște proiecții ale subconștientului tău, crezi că știe când urmează să moară o rudă apropiată? Cu toții murim la un moment, dar asta știe doar Dumnezeu când o să se întâmple.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Din cate stiu eu daca visezi sange, inseamna ca vei primii o veste

| anonima0101 a răspuns:

Poate ai vazut un film horror inainte de culcare si ai ramas cu gandul la o anumita secventa sau poate e un semn, dar nu prea cred in chestiile astea. Pana la urma e doar un vis, nu ai de ce sa te temi. O sa vezi ca nu o sa se intample nimic. happy

| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!
Sângele înseamnă că primeşti o veste; dacă e bună sau rea, asta nu ştiu.