| ZukiAndreea204 a întrebat:

Nu stiam in ce categorie am sa incadrez aceasta intrebare dar fiind vorba ca este un vis despre o persoana foarte draga mie am sa o incadrez aici (familie & relații).

Bună ziua! Aseară am avut un vis extrem de neplăcut... am visat ca bunica mea a murit(țin sa precizez ca este in viața) dar dupa ceva timp a inviat. si ma cam sperie acest vis.Am cautat pe net si in unele articole zicea ca este ok si ca cica vei fi fericit/ă in viitorul apropiat iar in altele că cică nu este deloc bine. si asta m-a cam pus pe gânduri... și ma sperie chestia asta. Imi puteti spune ce inseamna daca visezi ca bunica ta a murit dar apoi a inviat? Multumesc mult de tot pentru ajutor! Chiar sunt foarte speriata.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce relatie mai profundã ai in ultimul timp cu bunica ta? Doar cu ea poti rezolva treaba.

| Ivanescucristina a răspuns:

Serios crezi în vise? Nu este nimic adevărat din ceea ce visezi... Este subconștientul tau cel care transmite visele...