| anonim_4396 a întrebat:

.acum cateva seri am visat ca imi scoteam o masea.Eu stiu de la bunica mea ca daca visezi asta moare cineva.Sunt foarte speriata nu-mi pot lua gandul de acolo.Mama imi spune ca sunt prostii si ca daca m-ar auzi cineva ar rade de mine..eu nu stiu ce sa cred sa fie adevarat?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cineva moare in fiecare secunda pe undeva, deci e adevarat. Clar.

| untu a răspuns:

Nu trebuie crezi in visele! E o prostie, nu trebuie sa fii negativist(a), ci sa fii optimista si sa te rogi la bunul Dumnezeu sa nu moare cineva drag si sa daruiasca multa sanatate si sa aiba grija de ei!

| RobertMoon a răspuns:

Visele nu sunt reale neapărat, sunt mesaje transmise de subconstientul tau cu un mesaj ascuns, gândește-te ca pe parcursul zilei vezi mii de imagini, iar noaptea sunt procesate într-o anumita forma numită vis.