| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Azi cea mai buna prietena a mea mi-a zis ca îi spusesei băiatului pe care îl plac ca mie îmi place de el.Mi-a trimis poza și chiar am văzut ca ia trimis, desigur pe messanger i-am spus ca-l plac(dar de 2 zile îmi arata numai alb asa ca nu știu dacă a văzut )după am aflat ca ea a modificat poza și eu i-am spus lui ca-l plac.Și mâine vreau sa-i spun deoarece mesajele sigur se vor trimite.Dar mi-e îmi ie frica, Cum sa-i spun?

1 răspuns:
| ThisNameIsNotAutorizedToBeViewedByAnyone a răspuns:

Îl iei deoparte si ii spui tot ce ai pe inima in legatura cu el si probabil va intelege daca nu e badaran, ( stiu din proprie experietlnta, mi s-a intamplat sunt baiat )