| anonim_4396 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna i-a spus băiatului pe care îl plac ca m-ie imi place de el.Și mi-a trimis și poza dar eu după ia-m trimis băiatul ca îl plac pe messanger dar nu arata ca le-a văzut și arata doar alb unde ar trebui sa scrie,, Activ new" dar după am aflat ca ea a editat poza.Azi ne-am întâlnit și am discutat totul era ok dar am 2 întrebări.1. Oare le-a văzut?
2.Pe mess cum imi dau seama dacă și l-a dezinstalat și Cum știu dacă mă place dar vrea sa ascunda asta?

2 răspunsuri:
| Pikachūﯰ a răspuns:

Aoleu ma doare capul la cum scrii.
Daca esti cat de cat frumoasa nu are cum sa nu te placa, de obicei orice baiat place o fata si invers (daca-i place cum arata).
Dar depinde si in ce mod "il placi" si in ce mod vrei ca el sa te placa.

| anonim_4396 explică (pentru Pikachūﯰ):

Scuze ca am scris așa însă auto-corectorul modifica aproape o propoziție întreagă și nu știu cum sa-l dezactivezi